درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امنیت از دید معیارهای جهانی!

درب ضد سرقت از نظر ایمنی باید مطابق با معیارهای جهانی "international standards" باشد.

لنگه درب که با درب ضد سرقت ابعاد استاندارد و سفارشی موجود می باشد با رویه ای از جنس MDF با ضخامتی 10 میلیمتری در طرحهای مختلف و رنگهای گوناگون مانند: MDF با روکش طبیعی چوب و MDF  باروکش PVC طراحی و تولید میشوند.ونسبت به بسیاری از برندهای درب ضد سرقت چینی,اینگونه درب ها از لحاظ امنیتی به مراتب در سطح ورتبه بالاتری قرار دارند.

دربهای ضد سرقت در طرح های CNC ، نیم برجسته و تمام برجسته وبا رویه ای از جنسها ی : روکش طبیعی راش ، لامینیت، رویه رنگی وpvc در بازار موجود ندوعرضه میگردند. این مدل دربها دارای بازشوی مفید در حدود1 متر می باشند.در ایران, چارچوب هایی که تولید می شوند در 2 مدل تخت، فرانسوی ساخته می شوند و وزن آنها تقریبا در حدود 100 تا 120 Kg می باشد. در این نوع دربها ، یراق آلات استفاده شده به دو صورت ایرانی و ترک موجود می باشد، که نوع ترک در این مدل دربها ، متعلق به شرکت KALE ترکیه است که مرغوب تر و مرسوم است.یاد آوری میکنیم که قفل های متفرقه هم در بازار موجودند, که بعلت رایج نبودن از نام بردن آنها خودداری میکنیم.

دراین نوع دربها به علت دوام و مقاومت بیشتر در برابر سنگینی لنگه ، سه لولا مخفی قابل ریگلاژ تعبیه شده است و با یونولیت و فوم فضای خالی بین MDF ها پر شده است و نقش عایق صدا را بازی میکند. در ساختمان داخلی این دربها ورق فولادی باضخامت 0.9 تا 1.5 میلیمتر بکار برده شده است.شرکت افرا درب با سابقه ای بیش از10سال ، به عنوان یکی از پیشتازان در صنعت تولید درب ضد سرقت ،در ایران مطرح می باشدو از تولیدات این شرکت می توان به دربهای ضد حریق ، ضد سرقت و اتاقی اشاره کرد که با امنیت بالا ،ظرافت و زیبایی بی نظیر اقدام به ارائه محصولات خود در بازارنموده است.

در انتخاب درب ضد سرقت ترک باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  1. دارای یراق آلات ساخت شرکت Kale ترکیه باشد.
  2.  دربها دارای وزن تقریبی، حداقل 100کیلوگرم باشد.
  3. ضخامت ورق فولادی داخل درب حداقل 0.9 میلیمتر باشد.
  4. حداقل تعداد زبانه ها  7عدد باشد